Hakkımızda

 

2007 yılından beri her gün üstüne ekleyerek bugünlere taşıdığımız tecrübemizi, daha iyi imkanlarla birleştirerek Ümitköy semtindeki yerimizde hizmet vermekteyiz. Kurumumuz 1200metrekarelik kapalı alan ve iki farklı cephesinde var olan Ankara manzaralı bahçeleri ile beraber; tek, çift, üç ve dört kişilik geniş ve ferah odaların özenerek dizayn edildiği, kış bahçesi, çok amaçlı salon ve sinema odasının var olduğu; sıcak bir ortamın tesis edildiği fiziksel özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Kurumumuz bünyesinde Dahiliye, Nöroloji ve Psikiyatri Uzmanı doktorlarımız; alanında uzmanlaşmış hemşire kadromuz ve hasta bakım personellerimiz ile siz değerli konuklarımızın 24 saat boyunca tüm sağlık ve temel ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Aynı zamanda konuklarımız için dizayn edilmiş bu yapı dahilinde sakinlerimiz gerek etkinlikler gerekse oluşturduğumuz aile ortamı sayesinde sosyal bir ortamın içerisinde günlük hayat rutinlerini devam ettirebilir ve hatta eğlenceli bir şekilde bu anları süsleyebilmektedir.

Kurumumuzda diyetisyenlerimizin hazırladığı aylık zengin menülerimizi kaliteli ve dengeli bir şekilde mutfağımızda işledikten sonra 3 ana öğün 2 de ara öğün olmak üzere konuklarımıza sunmaktayız.

Siz değerli konuklarımız için de istediğiniz her zaman kapımız sonuna kadar açıktır. Hayatın sürekli olarak devam ettiği Emin Eller Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nde sizleri de ağırlamaktan büyük kıvanç duyarız.